Zakopane noclegi z basenem

Zakopane poza dobrą baza noclegową łączy w sobie wiele atrakcji, trochę białego szaleństwa, trochę aktywnej turystyki górskiej oraz na polanie szymoszkowej basenów. Tanio noclegi Zakopane, to bardzo często słyszane słowa jadąc do Zakopanego i w samym Zakopanem lub wynajmę tani pokoje blisko centrum. Ale ja bardziej dzisiaj chcę opowiedzieć o basenie na Szymoskowiej.
Kompleks na Polanie Szymoszkowej zostało otwarte już kilka lat temu. Woda termalna, która wypełnia baseny pochodzi z odwiertu geotermalnego „Szymoszkowa GT1” o temperaturze ok. 30°C. Kąpielisko jest czynne codziennie w godz. 9.00 – 18.00. Baseny wyposażone są w zjeżdżalnie dla dorosłych i dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej oraz karczmę.

Jest to jeden z wielu kompleksów basenowych w tym regionie bo podobne baseny, choć o trochę innym charakterze dostępne baseny są w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Szaflarach i Zakopanem a od drugiej połowy 2014 roku jak donosi prasa również w Chochołowie a trochę póżniej w Poroninie. Dopiero Turyści będą mieli wybór i moc atrakcji po dobrze spędzonym dniu w Tatrach dobrze spędzony – Zakopane wieczór na basenach. Dobre miejsce na odpoczynek posiada dużą wartość. Region Tatr jest pięknym regionem o wielu turystycznych walorach.